O nás

 

sklad v USA

Cz-Balik.cz patří pod křídla naší společnosti STAJA s.r.o., která se specializuje na mezinárodní logistiku a přepravu balíků již od roku 2006. V tomto roce jsme začali s přepravou balíků z našeho skladu v Georgii v USA na adresy příjemců v ČR a SR. Naš první web jsme pojmenovali Cz-Ebay.cz (dnes již přejmenováno na USA-Balik.cza ten do dnešního dne zabezpečuje mimo přepravy balíků i zprostředkování nákupů z amerických obchodů jako je např. AMAZON, KOHLS, WALMART, APPLE, VICTORIA SECRET, OLD NAVY nebo GAP, vše kolem dražeb na aukcích EBAY a nabízíme také vlastní americkou adresu v našem warehouse potřebnou při nákupech v USA.

Někdo neumí anglicky, někdo nechce používat platební kartu v zahraničí a jiný zase potřebuje vlastní americkou adresu. Všechny tyto služby Vám rádi nabídneme u nás a to 365 dnů v roce, 7 dní v týdnu.

 

sklad v CZ

Protože jsme začali využívat více přepravců a časem získali i velmi dobré slevy z cen přepravy, otevřeli jsme pro Vás náš další web Cz-Balik.cz a balíky začali přepravovat i z Česka a Slovenska do světa. Objednáním u nás získáte servis počínaje vyzvednutím zásilky na Vaší adrese, pojištěním, možnosti odeslat zásilku až v domluvený den a samozřejmě on-line sledování pohybu zásilky. A právě díky velkému množství odeslaných zásilek víme, jak můžete ušetřit.

Obě naše přepravní společnosti Cz-Balik.cz a USA-Balik.cz mají více než 70.000 ! uživatelů a více než 6.000 referencí na naše služby. Jestli chcete, můžete si odkazy přečíst v naší referenční knize.

Zasíláme přes prověřené partnery a to: FEDEX, TNT, DHL, UPS, DPD a GLS


fotogalerie Fotogalerie skladů v Česku a v USA a našeho přepravního kontejneru, který putuje mezi ČR a US jednou měsíčně.

Nakupování na www.Cz-balik.cz je 100% bezpečné!

Cz-balik.cz je bezpečný server využívající průmyslový standard Secure Sockets, pokročilé šifrovací technologie, poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení pro vaše osobní a finanční údaje, které přicházejí k nám přes internet. Tato bezpečnostní technologie zabezpečení znamená, že všechny vaše citlivé informace zadané při vyřízení objednávky jsou zabezpečeny šifrováním, znemožňují odposlech a kopírovaní třetími stranami.