Naši přepravci

tnt
TNT Express je společnost jejíž kořeny sahají až do Austrálie roku 1946 kdy Ken Thomas založil společnost Thomas Nationwide Transport. I přestože zakladatel společnosti započal činnost pouze s jedním nákladním vozem, společnost se velmi rychle rozrostla do mezinárodních rozměrů a v roce 1961 TNT vstoupila na akciový trh v Sydney. Dnes má TNT pobočky i v České republice a tak i vy můžete využít některé z jejich velmi zajímavých služeb. Mezi služby, které mnohé jistě zaujmou patří především doručení zásilky v ten samý den a doručení v předem smluvený den.

ups
Společnost UPS byla založena v USA v roce 1907 jako malá zásilková firma, postupem času vyrostla do společnosti s obratem přesahujícím několik miliard dolarů ročně, což způsobilo rozšíření působnosti po celém světě. Dnešní UPS je globální společnost s jednou z nejvíce uznávaných a obdivovaných značek na světě. Stali se největší světovou společností na doručování balíků a celosvětovým vedoucím dodavatelem specializovaných služeb, jak v přepravě, tak v logistice. Každý den zvládá tok zboží, peněžních prostředků a informací ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě.

fedex
Evropa, Střední východ a Afrika (EMEA) zahrnuje 130 z 211 zemí, které FedEx obsluhuje, obsluhuje 31 zemí v regionu Asie-Tichomoří, v Latinské Americe a Karibiku obsluhuje 50 zemí a zaměstnává desetitisíce pracovníků odhodlaných denně zajišťovat naprostou spokojenost zákazníků. FedEx nabízí nejrychlejší a nejspolehlivější spojení mezi zdejšímí nejvýznamnějšími trhy a USA. Tím tvoří největší oblast (co se počtu zemí týče), ve které FedEx poskytuje expresní služby "od domu k domu", včetně celního odbavení, a propojuje tak trhy na celém světě. 

dpd
Společnost DPD CZ byla založena v roce 1994 a již počátkem roku 1995 se stala plnohodnotným členem mezinárodní sítě DPD. Je součástí nadnárodní skupiny GeoPost, světového lídra na trhu zásilkových a expresních služeb, s denním objemem 2 miliony zásilek. Firma GeoPost je druhým největším poskytovatelem expresních a balíkových služeb v Evropě. Je plně vlastněnou dcerou francouzské národní pošty La Poste Group. Kromě DPD působí v různých zemích například pod názvy Chronopost, Exapaq, Parceline a Direct Parcel Distribution. DPD přepraví přes 2 miliony zásilek každý den prostřednictvím dokonale fungující mezinárodní sítě. Ve více než 40 zemích světa je k dispozici 500 dep, přes 22 000 zaměstnanců a 15 000 vozů pro 200 000 firemních zákazník

gls
GLS nabízí spolehlivé řešení přepravy na vnitrostátní i mezinárodní úrovni v Evropě a po celém světě. Evropa je klíčovým trhem. Zde skupina GLS poskytuje své služby v 41 státech, většinu prostřednictvím vlastních poboček, ostatní prostřednictvím spolehlivých partnerských společností. Každý den usilují všichni spolupracovníci GLS o poskytování vysoce kvalitních služeb pro odesílatele a příjemce balíků. Každý den vyjíždí na evropské silnice více než 19.000 vozidel v barvách GLS.Nedílnou součástí našeho týmu jsou proto dopravci a jejich řidiči, kteří hrají v celoevropské síti GLS klíčovou roli. Zajišťují zejména důležitou „poslední míli“ – doručují příjemcům jejich balíky spolehlivě, přímo do ruky. Jejich práce si vysoce ceníme a jsou pevnou součástí našeho celoevropského týmu - mnoho z nich s GLS v České republice spolupracuje již přes 10 let.

ppl
Systém PPL – Professional Parcel Logistic - byl založen v roce 1995 jako 7 navzájem kooperujících nezávislých subjektů. Tyto společnosti se v roce 2004 sloučily a vznikla PPL CZ s.r.o. V březnu 2006 se PPL stala členem skupiny Deutsche Post DHL, jejíž součástí je i celosvětový poskytovatel expresních a logistických služeb DHL. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy