Naši přepravci

TNT
Od r. 2018 se společnost TNT slučila ze společnosti FEDEX a vytvoří tak spolehlivého přepravce jak v EÚ, tak i ve světě.
TNT Express je společnost jejíž kořeny sahají až do Austrálie roku 1946 kdy Ken Thomas založil společnost Thomas Nationwide Transport. I přestože zakladatel společnosti započal činnost pouze s jedním nákladním vozem, společnost se velmi rychle rozrostla do mezinárodních rozměrů a v roce 1961 TNT vstoupila na akciový trh v Sydney. Dnes má TNT pobočky i v České republice a tak i vy můžete využít některé z jejich velmi zajímavých služeb. Mezi služby, které mnohé jistě zaujmou patří především doručení zásilky v ten samý den a doručení v předem smluvený den.

ups
Společnost UPS byla založena v USA v roce 1907 jako malá zásilková firma, postupem času vyrostla do společnosti s obratem přesahujícím několik miliard dolarů ročně, což způsobilo rozšíření působnosti po celém světě. Dnešní UPS je globální společnost s jednou z nejvíce uznávaných a obdivovaných značek na světě. Stali se největší světovou společností na doručování balíků a celosvětovým vedoucím dodavatelem specializovaných služeb, jak v přepravě, tak v logistice. Každý den zvládá tok zboží, peněžních prostředků a informací ve více než 200 zemích a teritoriích po celém světě.

fedex
Evropa, Střední východ a Afrika (EMEA) zahrnuje 130 z 211 zemí, které FedEx obsluhuje, obsluhuje 31 zemí v regionu Asie-Tichomoří, v Latinské Americe a Karibiku obsluhuje 50 zemí a zaměstnává desetitisíce pracovníků odhodlaných denně zajišťovat naprostou spokojenost zákazníků. FedEx nabízí nejrychlejší a nejspolehlivější spojení mezi zdejšími nejvýznamnějšími trhy a USA. Tím tvoří největší oblast (co se počtu zemí týče), ve které FedEx poskytuje expresní služby "od domu k domu", včetně celního odbavení, a propojuje tak trhy na celém světě. 

dpd
Společnost DPD CZ byla založena v roce 1994 a již počátkem roku 1995 se stala plnohodnotným členem mezinárodní sítě DPD. Je součástí nadnárodní skupiny GeoPost, světového lídra na trhu zásilkových a expresních služeb, s denním objemem 2 miliony zásilek. Firma GeoPost je druhým největším poskytovatelem expresních a balíkových služeb v Evropě. Je plně vlastněnou dcerou francouzské národní pošty La Poste Group. Kromě DPD působí v různých zemích například pod názvy Chronopost, Exapaq, Parceline a Direct Parcel Distribution. DPD přepraví přes 2 miliony zásilek každý den prostřednictvím dokonale fungující mezinárodní sítě. Ve více než 40 zemích světa je k dispozici 500 dep, přes 22 000 zaměstnanců a 15 000 vozů pro 200 000 firemních zákazníků.

gls
GLS nabízí spolehlivé řešení přepravy na vnitrostátní i mezinárodní úrovni v Evropě a po celém světě. Evropa je klíčovým trhem. Zde skupina GLS poskytuje své služby v 41 státech, většinu prostřednictvím vlastních poboček, ostatní prostřednictvím spolehlivých partnerských společností. Každý den usilují všichni spolupracovníci GLS o poskytování vysoce kvalitních služeb pro odesílatele a příjemce balíků. Každý den vyjíždí na evropské silnice více než 19.000 vozidel v barvách GLS. Nedílnou součástí našeho týmu jsou proto dopravci a jejich řidiči, kteří hrají v celoevropské síti GLS klíčovou roli. Zajišťují zejména důležitou „poslední míli“ – doručují příjemcům jejich balíky spolehlivě, přímo do ruky. Jejich práce si vysoce ceníme a jsou pevnou součástí našeho celoevropského týmu - mnoho z nich s GLS v České republice spolupracuje již přes 10 let.

Cz-Balik by DHL

Cz-Balik by DHL
Zvolením této přepravy nám dáváte důvěru, abychom pro Vás ve Vašem regionu s důrazem na kvalitu a rychlost vybrali nejvýhodnějšího přepravce. V drtivé většině využíváme službu DHL Express, případně FEDEX Priority 12 nebo TNT Express 10. Tato služba je vhodná pro velmi rychlé dodání, speciální zásilky, důležité dokumenty, nebo zásilky pojištěné na vysokou částku s minimalizací ztráty, nebo poškození.