Snížení cen přepravy

aktualizováno 28.02.2021

Nové ceníky pro všechny přepravce a všechny váhy jsme již nasadili a od zítřka 1.3.2021 je můžete využívat pro objednání přepravy.

  • Příklady cen z našich ceníků: ceníky
  • Fotogalerie z přepravy balíků a vozidel z našeho skladu v USA: fotogalerie

Od 01. března 2021 jsme pro Vás připravili absolutně nejvýraznější snížení cen přepravy v historii CZ-balíku. Ceny snižujeme na nejnižší možnou hranici, a to u všech přepravců, do všech zemí a u balíků všech hmotností.  

Jelikož máme nadstandardní spolupráci s obchodními partnery FEDEX /TNT, DHL a UPS, domluvili jsme se na nových a velmi přijatelných cenách, které si můžeme dovolit nabídnout našim zákazníkům. Všechny ceny zásilek směrující mimo EU jsme nastavili tak, aby byly nejlevnější v porovnání s konkurencí. No a balíčky po EU? Věříme, že i tam jsme na konkurence schopných cenách.

Chceme vám objednávání přepravy zjednodušit, proto budou ceny nastaveny tak, aby jste mohli výhodně posílat vaše zásilky pouze přes jednoho zprostředkovatele přepravy Cz-Balik.cz. V praxi to tedy znamená, že nebude muset přepravu balíku do USA objednat u nás a další např. do Itálie u jiné společnosti, vše budete mít "pod jednou střechou" , a samozřejmě s veškerou zákaznickou podporou.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na naši zákaznické lince.  

Cz-Balik.cz