Balík do USA

Balík do USA

Zasíláme do celého světa, do USA a z USA ale nejčastěji.  A víte proč?
 1. Protože v USA, ve státě Georgia ZIP 30071, máme od roku 2006 vlastní warehouse (skladovací prostory a kanceláře), našim klientům můžeme nabídnout více, než jen samotnou přepravu balíků do USA, nebo z USA do Česka. Dle domluvy můžeme Vaše balíky v našem americkém skladu uskladnit, třídit, kumulovat, můžeme zkontrolovat obsah, zaslat fotografii případně rozeslat zásilky Vašim partnerům v USA. Potřebujete vlastní americkou adresu? Žádny problém. Nabízíme vám ji ZDARMA.
 2. Není pro nás problém přepravit půlkilový balík, ale taky několika tunovou zásilku, auto, motorku, stroj, loď, nebo zařídíme kompletní stěhování z USA včetně vyřízení celního řízení v EU. Koukněte na naší fotogalerii. Nebo máte jiný dotaz? Stačí se jen zeptat, u nás slovo nemožné neznáme.
 3. A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, z moderním objednávkoým systémem a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích.

Adresa skladu v USA
Cz-Balik.cz / USA-Balik.cz
450 S Cemetery St, Unit 104,
Norcross, 30071, Georgia, USA
USA Phone 1: +001 678 386 3159
USA Phone 2: +420 488 388 529  (ČR číslo v USA skladu, voláte za tarif, jak v ČR)

Certificate at business 2008021686
Sklad je otevřen PO - PAT, 09 - 15 hod. a pracují v něm český a slovenský zaměstnanci

Ceny přepravy do USA
 • Doba předpokládaného dodání zásilky do USA přes express je 2 - 3 dny, přes službu economy pak 3 - 4 dnů. 
 • Bezcelní limit v USA je 800 USD, příjemce do této částky neplatí clo, ani DPH.
 • K zasílanému balíku do USA musí být přiložena faktura, nebo invoice s informací, co posíláte a jakou to má hodnotu. Rádi Vám ji zdarma vytvoříme z Vašich informací při objednání zboží u nás.
 • Do USA se mimo zakázaného zboží nesmí posílat alkohol, parfémy, cigarety, léky, potraviny podléhající zkáze a u trvanlivých potravin může být v některých případech vyžadována registrace u tamního potravinářského úřadu FDA.
 • Není problém se zasláním vzorků, hodnota by měla být minimální, zboží nesmí být v prodejním balení a od výrobku by se měl posílat pouze jeden kus.
 • Do USA můžete bez problémů poslat i osobní věci.
 • Máte problém v USA s celním úřadem, Vaším dodavatelem, nebo uhrazením platby? Napište nám.
 • Víme, jak je důležité, aby se Vaše zásilka dostala na místo určení v neporušeném stavu a v dohodnutém předpokládaném termínu. Proto nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale léty prověřené nadnárodní přepravné firmy jako Fedex, Tnt, Ups, a Cargo Partners. Ty jsou naší garancí, že zásilka bude doručena příjemci v pořádku.

Jak putuje balík z ČR do USA?

Přeprava balíku do USA je realizována letecky. Zásilka odesílaná přes FEDEX letí každý večer z Prahy nejdříve do evropského překladiště na letišti v Paríži, přes UPS letí nejdříve do leteckého hubu na letišti u Kolína nad Rýnem. Následně jsou zásilky přepraveni letadly A380- 800F do USA centrálního amerického překladiště v Memphis, pak na konkrétní cílové depo v státě příjemce, ze kterého je pak kurýr doručuje přímo adresátovi.

Letecká přeprava zásilek z Česka do USA

 1. Balík může mít max. váhu 68 kg, max. délku jedné strany 310 cm.
  Obvod balíku (délka + 2x výška + 2x šířka) může mít max. 330 cm.
 2. Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
  Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybných a levných přepravců, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.