Hodnocení a recenze

Zpětná vazba a hodnocení našich zákazníků je pro nás velmi důležité, protože nám ukazuje, jak děláme naši práci, co je nastaveno správně a co by bylo potřeba případně udělat jinak.

Recenze přes Google se nedají "kupovat", nedají se skrýt, ani měnit, a to je na tom správné. Aktivně jsme je začali sbírat až v roce 2021, kdy jsme zprovoznili náš business Google účet. Zákazníkům po ukončení přepravy u nás přijde email s možností zanechání hodnocení, kde pak můžou napsat svůj názor na naše služby.

Víme ale, že ne všichni mají na ohodnocení v této rychlé době čas a také, že ne každý má Google účet, který je nutný pro zanechání recenze přes Google. Všem, který to již udělali a také těm, kteří si tu chvilku najdou po ukončení objednávky, předem děkujeme. Je důležité jak pro nás, tak pro případné další zájemce o přepravu, ať už je jakékoliv.

A kdo jsme?

  1. Hodnocení a recenze na Google Cz-balik.cz.
  2. Starší hodnocení a recenze Cz-balik.cz, Sk-Balik.sk a USA-balik.cz od roku 2006, kdy jsme ještě nevyužívali Google hodnocení.

V USA ve státě Georgia 300 71 máme vlastní sklad a kanceláře, odkud posíláme již od roku 2006 zásilky, balíky, palety a vozidla do Česka a na Slovensko. Jak to vypadá při nakládce v USA, samotné přepravě a vykládce v Česku můžete vidět v naší fotogalerii.