Nadrozměrné zásilky a palety

Nadrozměrné zásilky a palety

Všude tam, kam létají letadla, můžeme dopravit zboží velké, těžké, paletu, CNC stroj, nebo i bagr. Nevadí nám země exotická, nebo vzdálený ostrov. Služby nadrozměrné přepravy nabízíme pro firmy i soukromě
  1. Proces objednání nadrozměrné zásilky je jednoduchý a intuitivní. Do naší kalkulačky zadáte hmotnost, délku, šířku a výšku zboží. Náš systém automaticky rozezná, že se jedná o nadrozměrnou zásilku a nabídne Vám přepravu freight přes FEDEX, UPS a TNT ale také přepravce Cargo Partner, který je cenově nejvhodnější právě pro tento druh přepravy.
  2. No a jestli se Vám zdá cena stále vyšší, můžete zvolit možnost "získat lepší cenu". Následně kontaktujeme přepravce s Vaším konkrétním zbožím a zjistíme případnou možnost lepší ceny přes náš účet u nich. V některé dny totiž přepravci potřebují doplnit volné stavy v letadlech, nebo kamionech a jestli se trefíme s dotazem právě v tento čas, máme vyhráno.
  3. Při doručování mimo EU pro firmy zdarma vyřídíme exportní vyclení a vystavení VDD. Všechny přepravované nadrozměrné zásilky přes Cz-balik.cz hlídáme od vyzvednutí až po doručení příjemci a jestli se něco cestou pokazí, hned situaci řešíme. Někdy o tom ani nevíte, jindy Vám pošleme email s dotazem z celního oddělení, případně důležitou informaci od přepravce.
  4. POZOR na NESTOHOVATELNOST palety. Nestohovatelná paleta je paletový kus, který nemá pravidelný tvar, a nemůže na sobě nést svou povahou či balením další zásilky. Kurýrní společnosti se snaží využít své přepravní kapacity na maximum. Palety tvoří spodní základnu pro stohování dalších zásilek. Pokud k tomu paleta není přizpůsobena, bude zde aplikován dodatečný příplatek 4.500 Kč. Příklady nestohovatelné palety:

Objednání zaslání balíku uděláte z domu, nebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den. Z velkých měst a v případě objednání do 10 hodiny je možné vyzvednout zásilku i v ten samý den.

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Koberovech a na Slovensku v Košicích a přepravit Vám můžeme opravdu všechno. Například i auto, stroj, nebo i bagr. Nevěříte? Koukněte se do naší fotogalerie.


Jak přepravujeme nadrozměrné zásilky?
  • Každé nadrozměrné zásilce se věnujeme individuálně a je jedno, jestli to je paleta, nebo vozidlo. Objednávky přepravy vyřizujeme v pracovní dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerních hodinách, nebo přes víkend.
  • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
  • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
  • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slova do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odeslání těžké zásilky

Spočítejte si cenu těžkých zásilek.
Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.