Nadrozměrné zásilky a palety

Nadrozměrné zásilky a palety

Všude tam, kam létají letadla, Vám můžeme doručit zboží velké, těžké, paletu, auto, CNC stroj, nebo i bagr. Nevadí nám země exotická nebo vzdálený ostrov a zboží vždy doručíme příjemci až do jeho rukou.
Služby nadrozměrné přepravy nabízíme pro firmy i soukromě
  1. Proces objednání nadrozměrné zásilky je jednoduchý a intuitivní. Do naší kalkulačky zadáte hmotnost, délku, šířku a výšku zboží. Náš systém automaticky rozezná, že se jedná o nadrozměrnou zásilku a nabídne Vám přepravu freight přes FEDEX, UPS a TNT ale také přepravce Cargo Partner, který je cenově nejvhodnější právě pro tento druh přepravy.
  2. No a jestli se Vám zdá cena stále vyšší, můžete zvolit možnost "získat lepší cenu". Následně kontaktujeme přepravce s Vaším konkrétním zbožím a zjistíme případnou možnost lepší ceny přes náš účet u nich. V některé dny totiž přepravci potřebují doplnit volné stavy v letadlech, nebo kamionech a jestli se trefíme s dotazem právě v tento čas, máme vyhráno.
  3. Při doručování mimo EU pro firmy zdarma vyřídíme exportní vyclení a vystavení VDD. Všechny přepravované nadrozměrné zásilky přes Cz-balik.cz hlídáme od vyzvednutí až po doručení příjemci a jestli se něco cestou pokazí, hned situaci řešíme. Někdy o tom ani nevíte, jindy Vám pošleme email s dotazem z celního oddělení, případně důležitou informaci od přepravce.


Objednání zaslání balíku uděláte z domu, nebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den. Z velkých měst a v případě objednání do 10 hodiny je možné vyzvednout zásilku i v ten samý den.

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Koberovech a na Slovensku v Košicích a přepravit Vám můžeme opravdu všechno. Například i auto, stroj, nebo i bagr. Nevěříte? Koukněte se do naší fotogalerie.


Jak přepravujeme nadrozměrné zásilky?
  • Každé nadrozměrné zásilce se věnujeme individuálně a je jedno, jestli to je paleta, nebo vozidlo. Objednávky přepravy vyřizujeme v pracovní dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerních hodinách, nebo přes víkend.
  • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
  • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
  • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slova do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odeslání těžké zásilky

Spočítejte si cenu přepravy těžkých balíků nebo palet.
Jestli jste nenašli zajímavou cenu, kontaktujte nás. Věříme, že najdeme způsob, jak zboží přepravit.

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci, svoji práci děláme kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. Také o tom se dočtete v našich referencích.