Balík do Německa

Balík do Německa

Chystáte se na navštívit Städel Museum ve Frankfurtu nad Mohanem, nebo museum Mercedes-Benz v Stuttgartě a nechce se Vám tahat sebou kufry? Nechte je doma a dovezeme Vám je. Nebo chcete do Německa dodávat Vámi vyrobené zboží? Pomůžeme Vám.
 1. Nabízíme Vám rychlou, spolehlivou a levnou dopravu zásilek do Německa, ale také z Německa zpátky do České republiky, a to až přímo k Vaším nohám. K naším západním sousedům posíláme několik zásilek denně a je to bezproblémové, snadné a rychlé. Německo je součástí EÚ, zásilky se nezdržují celním řízením a předpokládané doručení balíku přes express je 2 dny a přes službu economy 3 - 4 dny.
 2. Objednání zaslání balíku do Německa uděláte z domu, z práce, nebo i ze své zahrádky. Vyzvednutí zásilky je možné i v ten samí den a po vytvoření objednávky pošleme kurýra zvoleného přepravce na Vámi zadanou adresu kdekoliv v ČR. Balík mu předáte a Vám už zůstane jen on-line sledovat, kde se právě zásilka po cestě k adresátovi nachází.
 3. Víme, jak je důležité, aby se Vaše zásilka dostala na místo určení v neporušeném stavu a v dohodnutém předpokládaném termínu. Proto nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale léty prověřené nadnárodní přepravné firmy jako Fedex, Tnt, Ups, Gls a Cargo Partners. Ty jsou naší garancí, že zásilka bude doručena příjemci v pořádku.
 4. A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích.

Ceny přepravy do Německa
 • Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
 • Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 • Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
 • Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 • Předpokládané dodání do Velké Británie přes Express je 2 - 3 dny, přes Economy 3 - 5 dní.
 • Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
 • Pro úspěšné dodání zásilky je důležité, aby bylo telefonní číslo z Velké Německa, tzn. s místní předvolbou (+49)
 1. Každé přepravované zásilce se věnujeme individuálně, objednávky přepravy vyřizujeme v pracovné dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerných hodinách, nebo přes víkend.
 2. Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
 3. A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
 4. V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slová do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou. 

Jsme Cz-Balik.cz

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.