Balíky do států v EU

Balíky do států v EU

Váš balík můžeme poslat od Vás z Česka kamkoliv do 27 zemí EÚ. Do některých posíláme denně, do jiných jednou za rok. U nás Vám dokážeme, že balík lze poslat i jinak, než ve stresu a draze.
Zkuste to s námi.
  1. Objednání zaslání balíku uděláte z domu, nebo z práce a on-line. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den. Z velkých měst a v případě objednání do 10 hod. je možné vyzvednout zásilku i v ten samí den.
  2. Víme, jak je důležité, aby se Vaše zásilka dostala na místo určení v neporušeném stavu a v dohodnutém předpokládaném termínu. Proto nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale léty prověřené nadnárodné přepravné firmy jako Fedex, Tnt, Ups, Gls a Cargo Partners. Tý jsou naší garancí, že zásilka bude doručena příjemci v pořádku.
  3. Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy po EÚ s předběžnou dobou dodání obratem. Pohyb zásilky můžete sledovat pak z našich stránek přes sledování zásilky.

Kam všude po EÚ Vám můžeme Váš balík doručit?
A umíme to i opačně.

Belgie
Itálie
Polsko
Bulharsko
Kypr
Portugalsko
Česká Rep.
Litva
Rakousko
Dánsko
Lotyšsko
Rumunsko
Estonsko
Lucembursko
Řecko
Finsko
Maďarsko
Slovensko
Francie 
Malta
Slovinsko
Chorvatsko
Německo
Španělsko
Irsko
Nizozemsko
Švédsko
I přesto, že již Spojené Království není v EU, není problém poslat balík i tam. Nebo i zpátky do ČR.