Pomáháme jiným

Pomáháme jiným

... aneb 3 letá Andulka a její život s infantilní systémovou hyalinosou.

Lidé by si měli pomáhat a měli by si vážit toho, co mají. Zní to sice jako klišé, ale vše si uvědomíte až tehdy, když se stane něco špatného nebo když poznáte lidi, kteří neprožívají svůj život příliš lehko. 

Jednoho dne jsem dostal e-mail od p. Hypšmanové, která psala, že mají v USA vozíček pro vážně nemocnou dceru Aničku. Bohužel si ale nevěděla rady s přepravou do ČR hlavně z důvodu omezení pandemie Covid 19. Zjišťovala podmínky přepravy celkem velkého balíku, cenu a možnosti, jak by se dal vozík přepravit. Popravdě, e-mailů ohledně pomoci jiným lidem v nouzi dostávám týdně dva až tři, ale tento byl jiný. Bylo v něm cítit mateřskou lásku a něco, co se slovy popsat nedá.

Všichni v naší firmě jsme se shodli během sekundy, že vozík Aničce přepravíme z USA zdarma naším kontejnerem, proclíme na naše náklady a předáme v ČR. Vše se zdárně podařilo a dnes - 23. června 2021 jsme mohli Aničce balík s vozíčkem předat. Věříme, že poslouží a pomůže.

Po rozhovoru s velice příjemnými a optimisticky naladěnými mladými rodiči jsme se rozhodli pomoci Aničce i finančním darem. Všem, kteří by případně měli chuť a možnost pomoci také, zasíláme odkaz na její facebookový profil. 

Facebook/Andulka

Lidé by si opravdu měli pomáhat a budeme velice rádi, když pomůžete i Vy.
Děkujeme.

UPGRADE r. 2023

  • Bohužel malá Anička svůj boj s touto nemocí nakonec prohrála, ale věříme, že v případě podobných žádostí zase pomůžeme a uděláme vše, co bude v našich silách.

Zvolánek Stanislav
jednatel USA-balik.cz , CZ-balik.cz a USA-auto.cz