Expresní přeprava balíků

Expresní přeprava balíků

Ptáte se co děláme?
Posíláme balíky do světa. Malé, velké, vícekusové, urgentní, stroje nebo těžké palety.​
Umíme poslat cokoliv a kamkoliv. A za tu nejlepší možnou cenu.
  1. Objednání expresní přepravy je u nás rychlé, jednoduché a vše probíhá on-line. Do naší kalkulačky zadáte hmotnost, délku, šířku a výšku zboží, napíšete nám kde budeme zásilku vyzvedávat a kam doručovat. Náš systém automaticky rozezná, o jakou zásilku se jedná a nabídne Vám toho správného přepravce dle zadaných informací. Přepravu nám zabezpečují jen ty nejlepší a největší přepravci ako FEDEX a UPS, TNT, GLS a Cargo Partner, ale za nejlepší možnou cenu.
  2. Zásilku Vám můžeme pojistit, můžete si k ní připojit vlastní doklad či fakturu, případně si určit pro Vás vhodné datum a místo vyzvednutí. Pohyb zásilky sledujete on-line v reálném čase přes na naše stránky, a to od vyzvednutí až po doručení příjemci a o každé změně stavu zásilky dostáváte od nás notifikační e-mail.
  3. Do velkých měst v USA jako je Atlanta, New-York nebo Washington umíme balík doručit již za 2 dny. Do kterékoliv jiné destinací světa doručíme expres zásilku do 3 - 4 dnů. Není pro nás problém objednat přepravu o víkendu, poradit přes e-mail i během svátků nebo odepsat na urgentní otázku i po pracovní době. Naši práci máme rádi, je součástí našeho života a proto ji děláme nejlépe, jak se jen dělat dá.
  4. Pro firmy při zaslání zásilky mimo EU zdarma vyřídíme exportní vyclení a vystavení VDD. Všechny přepravované zásilky přes Cz-balik.cz hlídáme od vyzvednutí až po doručení příjemci a jestli se něco cestou pokazí, hned situaci řešíme s přepravcem. Někdy o tom ani nevíte, jindy Vám pošleme email s dotazem z celního oddělení, případně důležitou informaci od přepravce. Se vším Vám můžeme pomoci a jsme tu pro Vás.


Objednání zaslání balíku uděláte z domu, nebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den. Z větších měst a v případě objednání do 10 hod. je možné vyzvednout zásilku i v ten samý den.

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Koberovech a na Slovensku v Košicích a přepravit Vám můžeme opravdu všechno. Například i auto, stroj, nebo i bagr. Nevěříte? Koukněte se do naší fotogalerie.


Jak přepravujeme express?
  • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
  • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
  • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slova do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odeslání express

Spočítejte si cenu express.
Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.