Importní zásilky do ČR

Importní zásilky do ČR

Zásilky od Vašich dodavatelů kdekoliv ve světě Vám doručíme až do Vašich rukou. Balík Vám dovezeme z Aljašky, ostrova Madagaskar nebo z austrálské buše, a to letecky, lodí nebo vlakem.
Služby importní přepravy nabízíme pro firmy i soukromě.
  1. Proces objednání importní přepravy je jednoduchý a intuitivní. Do naší kalkulačky zadáte hmotnost, délku, šířku a výšku zboží, kde se bude balík vyzvedávat a kam doručovat. Náš systém automaticky rozezná, že se jedná o importní zásilku a nabídne Vám přepravce FEDEX, nebo UPS, se kterými spolupracujeme na importní přepravě do ČR.
  2. Po našem objednání přepravy u zvoleného přepravce vystavíme potřebné dokumenty a přepravné štítky, které zasíláme e-mailem odesílateli do dané země a také i Vám. Ten je předá kurýru společně s balíkem a fakturou (invoice, nebo proforma) následující pracovní den a zásilka pak už putuje přímo k Vám.
  3. V případě importu z mimoevropských zemí počítejte také s celním importním řízením v ČR, které za Vás vyřizuje přímo přepravce na základě Vámi doložených podkladů. V případě problému Vám s importním clením pomůžeme a komunikaci mezi Vámi, přepravcem a celním úřadem Vám zprostředkujeme zdarma.


Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den, nebo dle domluvy s odesílatelem. 

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Koberovech a na Slovensku v Košicích a přepravit Vám můžeme opravdu všechno. Například i auto, stroj, nebo i bagr. Nevěříte? Koukněte se do naší fotogalerie.


Jak doručujeme importní zásilky?
  • Každé přepravované importní zásilce se věnujeme individuálně, objednávky přepravy vyřizujeme v pracovní dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerních hodinách, nebo přes víkend.
  • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
  • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
  • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slova do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odeslání importu

Spočítejte si cenu IMPORTU.
Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.