Jak můžete poslat balík?

Objednání nebylo nikdy jednoduší a provedete ho za pár minut. On-line z domova nebo z práce. 

Služby nabízíme jak pro firmy, tak i soukromě a neděláme rozdíly mezi malým a velkým zákazníkem. Kurýr si Váš balík vyzvedne následující pracovní den a od této doby můžete pohyb zásilky sledovat až do jejího doručení příjemci.


Balík zabalte

Balík zabalte

Váš balík kvalitně zabalte, změřte jeho výšku, šířku a délku a zvažte (pozor na povolené rozměry a váhu). Naměřené hodnoty zadáte do naší kalkulačky, která Vám nabídne vhodné přepravce, předpokládanou dobu dodání a celkovou cenu přepravy. Systém také automaticky vyhodnotí, zda musí být zboží v případě vyšší váhy nebo rozměrů uloženo na paletu, případně zda do zadané destinace není příplatek za vzdálenou oblast.

Vyberte si přepravce

Zvolte si přepravce z naší nabídky, který Vám nejvíce vyhovuje. V dalším kroku doplníte informace, kde budeme zásilku vyzvedávat, kam doručovat a kdy si můžeme zásilku vyzvednout. Máte zde možnost zvýšit odpovědnost za zásilku u přepravce, případně nahrát svoji fakturu pro celní účely v zemi příjemce. Pokud žádnou nemáte, vytvoříme ji pro Vás zdarma.
Vyberte si přepravce
Uhraďte objednávku

Uhraďte objednávku

V posledním kroku si můžete vybrat možnost platby za přepravu. Buď můžete uhradit on-line přes platební portál PayU, pozdější platbou (informace Vám pošleme na email) nebo u firem i platbou na fakturu. Objednání Vaší přepravy provedeme obratem po přijetí vaší platby na náš účet.

Předejte balík kurýrovi

Po zpracování objednávky Vám e-mailem pošleme přepravní doklady, které si vytisknete na obyčejný papír A4 a přiložíte k balíku. Kurýr Vámi zvoleného přepravce si v určený den balík vyzvedne a doklady nalepí ve speciální obálce na balík. Ve velkých městech je možné objednat vyzvednutí i na stejný den v případě, že objednání provedete u nás do 10 hodiny.
Předejte balík kurýrovi
Nevíte si rady, volejte

Nevíte si rady, volejte

Pokud si s něčím nevíte rady volejte nebo pište. Můžete se s námi spojit telefonicky každý pracovní den od 8 - 16 hod nebo 8 - 18 hod na e-mailu. Jestli právě nejsme s rodinami na výletě, odepisujeme i přes víkendy a svátky.

  • Email: info@cz-balik.cz
  • Telefon: + 420 739 032 224, +420 605 586 451