Balík do Velké Británie

Balík do Velké Británie

Přeprava zásilek do Anglie je častá, doručení bývá rychlé a bezproblémové. Do Anglie umíme poslat balík do váhy 68 kg, paletu do hmotnosti 2 tun, ale taky důležitý dopis. Máme nový automatický systém objednání, cenu přepravy zjistíte do 5 sekund.
 1. Objednání zaslání balíku do Anglie uděláte u nás z domu, z práce, nebo i ze zahrádky. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den a v případě objednání do 11 hod. je možné i v ten samí den. Přepravní štítky vystavujeme zdarma.
 2. Pro firmy při zaslání zásilky do Anglie vyřídíme exportní vyclení a vystavení VDD zdarma. Všechny přepravované zásilky přes Cz-balik.cz hlídáme od vyzvednutí až po doručení příjemci a jestli se něco cestou pokazí, hned situaci řešíme s přepravcem. Někdy o tom ani nevíte, jindy Vám pošleme email s dotazem z celního oddělení, případně důležitou informaci od přepravce.
 3. Víme, jak je důležité, aby se Vaše zásilka dostala na místo určení v neporušeném stavu a v dohodnutém předpokládaném termínu. Proto nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale léty prověřené nadnárodní přepravné firmy jako Fedex, Tnt, Ups, Gls a Cargo Partners. Ty jsou naší garancí, že zásilka bude doručena příjemci v pořádku.
 4. A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích.


Ukážeme Vám, že balík lze poslat i jinak, než ve stresu a draze.


Ceny přepravy do Anglie
 • Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
 • Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 • Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
 • Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 • Předpokládané dodání do Velké Británie přes Express je 2 - 3 dny, přes Economy 3 - 5 dní.
 • Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
 • Pro úspěšné dodání zásilky je důležité, aby bylo telefonní číslo z Velké Británie, tzn. s místní předvolbou (+44)
 1. Od 1. ledna 2021 bude nově rozhodující limit zásilky 135 liber (cca 3.900 Kč), kde zásilky nepodléhají clu, ale je třeba za ně odvést DPH v UK (20%)
 2. U zásilek nad hodnotou 135 GBP bude vyměřeno DPH i clo, pokud není na faktuře nebo invoice jasně uvedeno, že přepravované zboží je vyrobené v EU. Musí zde být uvedena věta: Vývozce výrobků uvedených v tomto dokumentu (číslo povolení ... prohlašuje, že kromě zřetelně označených mají tyto výrobky preferenční původ v .... (např. ČR). Anglické znění - pro účely zasílání do UK: The exporter of the products covered by this document (customs authorisation No ... declares that, except where otherwise clearly indicated, these products are of ... CZ preferential origin
 3. DPH může zaplatit dovozce prostřednictvím celního prohlášení. Pokud Váš podnik v UK dováží do EU pod stejným jménem, musíte být v EU zaregistrováni k DPH. Doporučujeme registraci provést v zemi odbavení. Aby nebyla dodávka podruhé zatížena dovozní DPH, musí být součástí celního řízení zjednodušená faktura s informací, že DPH bylo již účtováno samotným prodejcem. V tomto režimu se nebude hradit clo, neboť zásilky s hodnotou do 135 liber budou od cla osvobozeny
 4. Na pohyb zboží z EU do Severního Irska se budou vztahovat speciální pravidla. Zboží přepravované mezi EU a Severním Irskem se bude posuzovat jako přesun uvnitř EU. To znamená, že tu nebude celní dohled, kontroly ani formality. Vzhledem k přísným celním podmínkám v Anglii by se neměly do této destinace vůbec posílat jakékoli nápoje a potraviny, včetně trvanlivých
 • Každé přepravované zásilce se věnujeme individuálně, objednávky přepravy vyřizujeme v pracovné dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerných hodinách, nebo přes víkend.
 • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
 • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
 • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slová do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybných a levných přepravců, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.