O nás

Jsme sehraný tým a od roku 2006 jsme získali důvěru více jak 80 000 zákazníků po celém světě.
Víme, že důvěra je základ vztahu, proto naši službu stavíme na těchto zásadách:
 1. Jste pro nás na prvním místě.
  Dbáme na zákaznický servis. Naše milé operátorky Vám pomohou se vším, co budete potřebovat.
 2. Máme skvělé ceny.
  Protože máme skvělé vztahy s našimi přepravci a po letech spolupráce i perfektně nastavené procesy.
 3. Zásilku doručíme rychle a bez problémů.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí ještě v ten stejný den. Vaše zásilky se u nás neválí někde ve skladu.
 4. Cenu umíme i zlevnit.
  Zdá se Vám cena stále vysoká? Napište nám. Jestli můžeme, zlevníme ji.

Kdo jsme?

CZ-Balik.cz patří pod křídla naší společnosti STAJA s.r.o., která se specializuje na mezinárodní logistiku a přepravu balíků již od roku 2006. V tomto roce jsme začali s přepravou balíků z našeho skladu v Georgii v USA na adresy příjemců v ČR a SR. Náš první web jsme pojmenovali CZ-Ebay.cz (dnes již přejmenováno na USA-Balik.cz). Ten do dnešního dne zabezpečuje mimo přepravy balíků i zprostředkování nákupů z amerických obchodů jako je např. AMAZON, KOHLS, WALMART, APPLE, OLD NAVY nebo GAP, dražíme na aukci EBAY a nabízíme také vlastní americkou adresu v našem skladu potřebnou při nákupech v USA.

Díky dlouholeté praxi a objemu přepravovaných zásilek Vám můžeme nabídnout zprostředkování přepravy téměř čehokoliv. Ať už potřebujete přepravit sklo, elektroniku, případně jiné zboží náchylné k rozbití, motorku, traktor, vozidlo nebo motor s převodovkou na paletě, ničeho se nebojíme a vždy najdeme vhodné řešení právě pro danou zakázku přepravy.

Naše přepravní a služby, asistované nákupy v USA a dovoz aut z USA Vám nabízíme na našich webech USA-balik.cz, USA-auto.cz a CZ-Balik.cz a nově i SK-balik.sk.

A pak začal CZ-balik.cz

Protože jsme začali využívat více přepravců a časem získali i velmi dobré slevy z cen přepravy, začali jsme více využívat jejich služby i pro přepravu z Česka a Slovenska do světa. Byl proto vytvořen náš web CZ-Balik.cz, který zprostředkovává právě tyto přepravy po světě. Objednáním u nás získáte servis, počínaje vyzvednutím zásilky na Vámi zadané adrese, výběrem přepravce dle Vašich preferencí, volbu zvýšené odpovědnosti, možnosti odeslat zásilku až v domluvený den a samozřejmě on-line sledování pohybu zásilky. A právě díky velkému množství odeslaných zásilek víme, jak můžete ušetřit.

Obě naše přepravní společnosti CZ-Balik.cz a USA-Balik.cz mají více než 80.000 uživatelů a více než 7.500 referencí na naše služby. Zasíláme do celého světa. Do USA, Kanady, Číny a Austrálie ale nejčastěji. Proto máme do těchto destinací také nejlepší ceny přepravy.

V USA v Norcross ve státě Georgia máme vlastní sklad, kde v případě potřeby můžeme uskladnit Vaše zboží, případně ho distribuovat koncovým zákazníkům. U nás není nic nemožné a vše se dá s námi určitě domluvit. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit a my Vám ukážeme, jak snadné to je.