Ekonomická přeprava balíků

Ekonomická přeprava balíků

Chcete poslat Vaši zásilku do světa levně?
Zkuste to s námi. Ukážeme Vám, že balík lze poslat i jinak, než ve stresu a draze
  1. Ekonomická přeprava je pro ty z Vás, kteří nepotřebují rychlé dodání a preferují co možná nejnižší cenu poštovného. Zásilky economy po EU se přepravují po silnici auty, nebo vlakem. Mimo EU pak také letadly, kde je doplňují do volného místa k expresním balíkům, které jsou upřednostňovány. Vyzvednutí ve stejný den je možné při objednání do 10 hodiny.
  2. Proces objednání economy zásilky je jednoduchý a intuitivní. Do naší kalkulačky zadáte hmotnost, délku, šířku a výšku zboží, napíšete nám kde budeme zásilku vyzvedávat a kam doručovat. Náš systém automaticky rozezná, o jakou zásilku se jedná a nabídne Vám toho správného přepravce dle zadaných informací.
  3. Pro firmy při zaslání zásilky mimo EU zdarma vyřídíme exportní vyclení a vystavení VDD. Všechny přepravované zásilky přes Cz-balik.cz hlídáme od vyzvednutí až po doručení příjemci a jestli se něco cestou pokazí, hned situaci řešíme s přepravcem. Někdy o tom ani nevíte, jindy Vám pošleme email s dotazem z celního oddělení, případně důležitou informaci od přepravce.
  4. Neznáme hranice ani limity a jsme on-line denně. Není pro nás problém objednat přepravu o víkendu, poradit přes e-mail i během svátků nebo odepsat na urgentní otázku i po pracovní době. Naši práci máme rádi, je součástí našeho života, a proto ji děláme nejlépe, jak se jen dělat dá.


Objednání zaslání balíku uděláte z domu, nebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzvednutí Vaší zásilky je následující pracovní den. Z velkých měst a v případě objednání do 10 hod. je možné vyzvednout zásilku i v ten samý den.

Máme vlastní sklady v USA ve státě Georgia, v Česku v Koberovech a na Slovensku v Košicích a přepravit Vám můžeme opravdu všechno. Například i auto, stroj, nebo i bagr. Nevěříte? Koukněte se do naší fotogalerie.


Jak přepravujeme balíky economy?
  • Každé přepravované zásilce se věnujeme individuálně, objednávky přepravy vyřizujeme v pracovní dny obratem a v případě urgentní, nebo speciální přepravě ji dokážeme vyřídit i přes svátky, ve večerních hodinách, nebo přes víkend.
  • Zajistěte si loajalitu Vašich partnerů a klientů s kvalitním servisem od nás a díky novému, modernímu a plně automatickému systému objednání zjistíte cenu přepravy s předběžnou dobou dodání obratem. 
  • A když dojde zásilka příjemci později, nebo poškozená, bereme to vše na sebe. Jestli dokážeme reklamaci vyřešit my, uděláme to nejrychleji, jak je to jen možné a většinou je ukončená do dvou dnů.
  • V případě nutné reklamace s přepravcem vše vyřešíme za Vás, snažíme se najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás a v první řadě se snažíme o kompenzaci ceny přepravy a náhrady vzniklé škody na přepravovaném zboží.

A že to nejsou všechno jen slova do větru?
Zkuste to s námi a uvidíte. Váš balík bude u nás v těch nejlepších rukou.

Jsme Cz-Balik.cz

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odeslání Ekonomy

Spočítejte si cenu economy.
Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.