Balík do Číny

Balík do Číny

Do Číny umíme poslat zásilku o váze 10 g, důležitý dokument, standartní balík do váhy 68 kg, ale také i paletu o hmotnosti 2 tun. No a jestli máte v Číně vlastního dodavatele, nebo tam rádi nakupujete, Vaše zboží Vám také můžeme a doručit až do Vašich rukou v České republice.
 1. Přeprava zásilek do Číny je velmi častá. Čínští celníci jsou ale poměrně přísní a kromě všeobecně zakázaného zboží se do Číny nesmí dovážet žádné audio-vizuální materiály všeho druhu (např. filmy, fotky, CD, kazety, VHS, DVD, paměťová média, tiskoviny), které by mohly poškodit čínskou politiku, ekonomiku, kulturu nebo etiku. 
 2. Po vytvoření objednávky na našem webu CZ-Balik.cz pošleme kurýra zvoleného přepravce na Vámi zadanou adresu kdekoliv v České republice. Balík mu předáte Vy, sekretářka nebo Váš soused a Vám už zůstane jen on-line sledovat, kde se právě zásilka po cestě k adresátovi nachází a kdy tam bude doručena.

Ceny přepravy do Číny
 • Problémy jsou někdy se zásilkami, které se do Číny vrací v rámci reklamace, nebo na opravu a celní úřady kladou přísné nároky na popis na faktuře. Důležitá je u těchto balíků i součinnost příjemce a je běžné, že pokud nejste s odesílatelem na vrácení domluveni, odmítnou celníci zásilku propustit. 
 • Čínští celníci jsou poměrně přísní a často je kromě cla a místního DPH vyměřen i další speciální  poplatek, proto se vždy ujistěte, že příjemce si to s celním úřadem v Číně vyřídí.
 • Pokud je vyměřená výše celních poplatků nižší než 50 CNY (juanů), clo se neplatí a zásilka je doručena volně bez nutnosti úhrady celního dluhu
 • Přeprava osobních věcí na soukromé adresy je trochu problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu", ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem
 • Vzorky podléhají standardně platbě cla i DPH a případných dalších celních poplatků. V případě, že je uvedeno na celní faktuře „no commercial value“, nemělo by se také žádné clo hradit, ale je velmi pravděpodobné, že zásilka bude podrobena fyzické celní kontrole. 
 • Doba předpokládaného dodání do Číny přes expres služby je 2-4 dny, levnější možnost přes službu economy pak 4-8 dnů. Do této doby se ale nepočítá čas, kdy je zásilka na celním importním clení a probíhá celní řízení

Jak putuje balík z ČR do Číny?

Přeprava balíku do USA je realizována letecky. Zásilka odesílaná přes FEDEX letí každý večer z Prahy nejdříve do evropského překladiště na letišti v Paríži, přes UPS letí nejdříve do leteckého hubu na letišti u Kolína nad Rýnem. Následně jsou zásilky přepraveni letadly A380- 800F do asijsko-pacifickém uzlu na mezinárodním letišti Baiyun v Guangzhou v Číně, pak na konkrétní cílové depo v místě příjemce, ze kterého je pak kurýr doručuje přímo adresátovi.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Číny

 1. Balík může mít max. váhu 68 kg, max. délku jedné strany 310 cm.
  Obvod balíku (délka + 2x výška + 2x šířka) může mít max. 330 cm.
 2. Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
  Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.