Balík do Japonska

Balík do Japonska

Potřebujete poslat zásilku do Hokkaido, nebo paletu na Honšú? Pro nás žádný problém.
Balík do Japonska doručíme stejně rychle, jako do kterékoli Evropské země. Nebo i naopak, z Japonska přímo do Vašich rukou v ČR
 1. Přeprava zásilek do Japonska není tak častá, jako například do Austrálie, USA nebo Číny, ale doručení bývá bezproblémové. Do Japonska umíme poslat standartní balík do váhy 68 kg, paletu do hmotnosti 2 tun, ale taky 2 g urgentní dokument. Aktuální cenu zásilky do Japonska zjistíte z naší kalkulačky na konci stránky. 
 2. Po vytvoření objednávky na našem webu CZ-Balik.cz pošleme kurýra zvoleného přepravce na Vámi zadanou adresu kdekoliv v České republice. Balík mu předáte Vy, sekretářka nebo Váš soused a Vám už zůstane jen on-line sledovat, kde se právě zásilka po cestě k adresátovi právě nachází a kdy přesně tam bude doručena
 3. Při odeslání balíku do Japonska je důležité, aby bylo na přepravních dokumentech uvedeno telefonní číslo z Japonska, tzn. s místní předvolbou (+81).
 4. A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích

Ceny přepravy do Japonska
 • Bezcelní limit je v Japonsku 200.000,- JPY a do této částky by se nemělo platit dovozné clo ani DPH.
 • Do Japonska lze doručit vše, ale pozor na přepravu osobních věcí (věci jako kalhoty, trička, boty, spodní prádlo apod.) na soukromé adresy, a proto je zaslání těchto věcí trochu problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu" (adresa zaměstnání, adresa školy apod.), ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem.
 • Problémy jsou někdy se zásilkami, které se do Japonska vrací v rámci reklamace nebo na opravu, celní úřady kladou přísné nároky na popis na celní faktuře. Důležitá je u těchto balíků i součinnost příjemce a je běžné, že pokud nejste s odesílatelem na vrácení domluveni, odmítnou celníci zásilku propustit.
 • Je zakázán dovoz alkoholu a tabáku, potravin, šperků, předmětů ze zlata a stříbra. Z Japonska je zakázáno vyvážet předměty kulturních národních památek jako např. japonské (samurajské) meče a starožitnosti.
 • Vzorky podléhají standardně platbě cla i DPH a případných dalších celních poplatků. V případě, že je uvedeno na celní faktuře „no commercial value“, nemělo by se také žádné clo hradit, ale je velmi pravděpodobné, že zásilka bude podrobena fyzické celní kontrole. Toto osvobození se ale nevztahuje na všechny typy zboží, např. na elektronické součástky a přístroje.
 • Doba předpokládaného dodání do Japonska přes expres služby je 2-4 dny, levnější možnost přes službu economy pak 4-8 dnů. Do této doby se ale nepočítá čas, kdy je zásilka na celním importním clení a probíhá celní řízení.

Jak putuje balík z ČR do Japonska?

Přeprava balíku do Japonska je realizována letecky. Zásilka odesílaná přes FEDEX letí každý večer z Prahy nejdříve do evropského překladiště na letišti v Paríži, přes UPS letí nejdříve do leteckého hubu na letišti u Kolína nad Rýnem. Následně jsou zásilky přepraveni letadly A380- 800F do japonského překladiště na letišti Kansai Airports u města Ósaka, pak na konkrétní cílové depo v místě příjemce, ze kterého je pak kurýr doručuje přímo adresátovi.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Japonska

 1. Balík může mít max. váhu 68 kg, max. délku jedné strany 310 cm.
  Obvod balíku (délka + 2x výška + 2x šířka) může mít max. 330 cm.
 2. Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
  Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybných a levných přepravců, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.