Přeprava palet - nový přepravce

Přeprava palet - nový přepravce

Připravili jsme pro Vás novou službu přepravy palet z Česka do světa

9.1.2021

Ceny jsme nastavili v co nejnižší možné výši tak, aby konkurovaly stávajícím přepravcům a ve většině případů byly i levnější. Přeprava je vhodná pro nadrozměrné a paletové zásilky od 70 kg až do 3.000 kg a platí jak pro exporty z Česka do světa, tak i pro importy do ČR. Jedinou menší nevýhodou oproti jiným přepravcům je to, že ceny se denně liší a tudíž nemůžou být zobrazeny ihned online v naší kalkulačce. Pro zjištění ceny je nutné nám předem psát na info@cz-balik.cz s informacemi o rozměrech, váze, adrese vyzvednutí a adrese dodání. Nacenění proběhne do několika hodin a cenu Vám zasíláme na Váš e-mail. 

Co je ale nejdůležitější, při této přepravě nemusí být paleta "stohovatelná" (stohovatelná = může se na ní položit jiná paleta) a může mít jakýkoliv tvar, velikost a hmotnost až 3.000 kg. 

A jak probíhá objednání paletové přepravy po zjištění ceny?

Standardně tak, jako objednání balíku. 

Přihlásíte se k svému účtu u nás, vyplníte, kde budeme paletu vyzvedávat a kam doručovat. Zvolíte si čas, kdy bude připravena k vyzvednutí a na tento termín objednáme přistavení auta s plošinou. Přesný čas vyzvednutí i SPZ vozidla Vám potvrdíme po obdržení zprávy od přepravce (standardně několik hodin). Jestli potřebujete paletu proclít, nebo jestli k ní potřebujete přidat nějaké faktury, naskenujete je a pošlete k nám e-mailem. 

Po vyzvednutí palety přepravcem Vám pošleme link pro sledování pohybu zásilky.