Přepravíme cokoliv kamkoliv za nejlepší cenu

Obrazek letadlo Obrazek voda Obrazek parallax Obrazek parallax Obrazek parallax Obrazek parallax
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Aktuálně od nás pro Vás

API - napojení e-shopu k nám

API - napojení e-shopu k nám

11.10.2022 Ukažte zákazníkům ceny přepravy na Vašem webu

Číst článek
Do USA jsme stále nejlevnější

Do USA jsme stále nejlevnější

30.08.2022 Naší specializací je zasílání balíků do USA a z USA do ČR

Číst článek
Máme nový web

Máme nový web

08.07.2022 Máme nový web s novým logem, novými funkcemi a novým designem

Číst článek

Hodnocení zákazníků

Tuto firmu mohu jen doporučit. Se všemi náležitostmi ohledně odeslání balíku mimo EU mi poradily a ve všem pomohli. Cena za přepravu byla odpovídající . Velmi příjemně mě překvapila odezva na mou poptávku, kdy jiné firmy už od oběda nereagovali. Tato firma se mi věnovala i nad rámec pracovní doby i víkendu. Proto jsem si ji v konkurenci ostatních vybral a tímto ji i za ochotu děkuji.

Petr Hýbek

Posílala jsem balík s obrazy do Španělska. První objednávka přepravy nevyšla, přepravce mi balík vrátil pro nadměrnou velikost. Když jsem zavolala na cz-balik, velice rychle jsme našli jiné řešení, které klaplo. Od týmu cz-baliku veliká ochota ověřit určité informace, rychlá komunikace a spolehlivost jednání. Balík nakonec dorazil ještě dříve než byla původní první objednávka. janeh.

Jana Hladikova

S touto spolecnosti Cz- Balík.cz jsem velmi spokojená.Posilam přes ně balíky dcerce do Spojených Arabských emirátů. Hodně jsem musela hledat,než jsem si je našla.Je to nejlevnější přepravce.Kladne hodnotím rychlost dodání,cenu a důvěru.Vzdy se mohu spolehnout.Takze za mě velké doporučení.Velke překvapení je pro mě spolupráce s paní Ing Novákovou takovou starost o zákazníka se jen tak nevidí.Povede Vás celou cestu od podání balíku až do předání na místo určení.Je prostě úžasná a patří ji mě velké diky.

Anna Sevcikova

Dobrou službu poznáte podle toho, že dokáže vyřešit i nestandardní situaci, která se občas naskytne. Přesně to se stalo, o odeslání objednávky nastaly komplikace s přepravce a tým Cz-Balíku vše vyřešil k mojí spokojenosti a komunikoval naprosto skvěle. Doporučuji!

Oldřich Kurz

Nejčastější dotazy

Musím mít balík zabalený nebo balení můžu objednat u Vás?

Každá zásilka musí být zabalena a připravena správně. Přečtěte si náš článek Jak zabalit balík

Je nějaký seznam toho, co mohu a nemohu poslat?

Ano, sepsali jsme Vám přehledný seznam v článku Co nelze přepravit. Najdete zde také odkazy na zakázané položky jednotlivých přepravců. 

Mohu poslat balík na dobírku?

Tuto možnost nenabízíme. Můžete si ale vybrat z široké nabídky způsobů úhrady.

Naši partneři pro přepravu

FEDEX
TNT
UPS
GLS
Cargo