Balík do Austrálie

CZ     do USA      Austrálie

Váš balík, nebo dokument můžeme doručit kamkoliv, do Austrálie také.

 • Celní odbavení probíhá většinou rychle a bezproblémově. Pozor na přepravu osobních věcí (věci jako kalhoty, trička, boty, spodní prádlo apod.) na soukromé adresy a proto je zaslání těchto věcí trochu problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu" (adresa zaměstnání, adresa školy apod.), ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem. 
 • Austrálie si chrání své prostředí a ekosystém a v případě nedostatečného popisu může být u zásilky provedena fyzická nebo karanténní kontrola, která se jinak provádí jen u některých vybraných komodit.
 • Do Austrálie není problém zaslat v balíku potraviny (trvanlivé), musí být na celní faktuře přesně popsány. Některé druhy potravin ale doručit nelze, jsou to zejména věci živočišného a rostlinného původu (mléčné, masné výrobky, ořechy). Cukrovinky a většina klasických potravin, které nepodléhají zkáze, nejsou vůbec žádný problém. 
 • Léky pro osobní potřebu je možné v balíku do Austrálie zaslat. Musí být detailně popsány na celní faktuře a oficiálně by příjemce měl předložit vyjádření místního australského lékaře, že právě tyto konkrétní léky potřebuje. Pokud nejsou ve velkém množství, projdou většinou i bez této lékařské zprávy a jsou standardně celně odbaveny a pak doručeny volně příjemci.
 • Australští celníci jsou poměrně přísní v posuzování zásilek se vzorky. Od jednoho druhu zboží by měl být v balíku maximálně jeden kus a celní úředníci mohou některé druhy zboží znehodnotit, aby nemohlo být eventuálně později prodáno (např. proděravět oblečení nebo do podrážek bot navrtat díry).

Letecká přeprava zásilek z Česka do Austrálie

 1. Doba doručení 2 - 5 prac. dnů dle Vašeho výběru a ceny
 2. Maximální hmotnost zásilky až 1000 kg
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese
 4. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 5. Sledování zásilky on-line
 6. Možnost objednání i bez registrace

Cenu dopravy, dobu dodání a přepravce si můžete zvolit on-line z naší kalkulačky