Balík do Austrálie

CZ     do USA      Austrálie

Balík do kterékoliv části austrálské krajiny, nebo města doručíme až do rúk příjemce ...
A umíme to i opačně.

Informace:
V důsledku šíření pandemie COVID 19 jsou pozastaveny služby Economy do Austrálie a tím i možnost zaslání levnější službou. Níže momentálně nejlevnější ceny přes Express.

Objednat přepravu do Austrálie

Ceník přepravy do Austrálie.pdf


 • Zásilky do Austrálie doručujeme přes partnery FEDEX, TNT, UPS a DHL. Momentálně vychází nejlevněji přeprava z ČR do Austrálie přes FEDEX Express s cenou od 795 Kč. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce, pak je zásilka 14 dnů k vyzvednutí na depu přepravce a pak se vrací na na adresu odeslání.
 • Celní odbavení probíhá většinou rychle a bezproblémově. Pozor na přepravu osobních věcí (věci jako kalhoty, trička, boty, spodní prádlo apod.) na soukromé adresy a proto je zaslání těchto věcí trochu problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu" (adresa zaměstnání, adresa školy apod.), ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem. 
 • Austrálie si chrání své prostředí a ekosystém a v případě nedostatečného popisu může být u zásilky provedena fyzická nebo karanténní kontrola, která se jinak provádí jen u některých vybraných komodit.
 • Australští celníci jsou poměrně přísní v posuzování zásilek se vzorky. Od jednoho druhu zboží by měl být v balíku maximálně jeden kus a celní úředníci mohou některé druhy zboží znehodnotit, aby nemohlo být eventuálně později prodáno (např. proděravět oblečení nebo do podrážek bot navrtat díry).

Letecká přeprava zásilek z Česka do Austrálie

 1. Maximální délka jedné strany 270 cm, obvod (délka+2xšírka+2xvýška) max. 332 cm 
 2. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky 68 Kg
 3. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky na paletě 1000 Kg
 4. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese. Doma, v práci a klidně i u souseda.
 5. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 6. Sledování zásilky on-line
 7. Možnost objednání i bez registrace