Balík do Austrálie

Balík do Austrálie

Balík do Australské buše nebo předměstí v Jižním Walesu, Queensland nebo Viktorie, doručíme příjemci až do jeho rukou. Případně Vám balík z Austrálie dovezeme až přímo k Vám v České republice.
Nebo plánujete dovést z Austrálie klokana? No ... napište nám
 1. Přeprava zásilek do Austrálie je častá a doručení bývá rychlé a bezproblémové. Do Austrálie umíme poslat balík do váhy 68 kg, paletu do hmotnosti 2 tun, ale taky 2 g dopis, případně vícekusou zásilku. Doba předpokládaného dodání přes expres služby je 2 - 4 dny, levnější možnost přes službu economy pak 4 - 8 dnů.
 2. Po vytvoření objednávky na našem webu CZ-Balik.cz pošleme kurýra zvoleného přepravce na Vámi zadanou adresu kdekoliv v České republice. Balík mu předáte Vy, sekretářka nebo Váš soused a Vám už zůstane jen on-line sledovat, kde se právě zásilka po cestě k adresátovi právě nachází a kdy přesně tam bude doručena.
 3. Pro úspěšné dodání zásilky je důležité, aby bylo telefonní číslo z Austrálie, tzn. s místní předvolbou (+61).
 4. A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích

Ceny přepravy do Austrálie
 • Bezcelní limit do Austrálie je 900 AUD, ale dávejte pozor na podrobný popis přepravovaného zboží. V některých případech může taky celní úřad na dovážené zboží do Austrálie uvalit ne jen clo, ale i daň ze služeb (GST) plus další daně, které mohou být použitelné podle třídy zboží.
 • Austrálie si chrání své prostředí a ekosystém a v případě nedostatečného popisu přepravovaného zboží může být u zásilky provedena fyzická nebo karanténní kontrol
 • Pozor na přepravu osobních věcí (věci jako kalhoty, trička, boty, spodní prádlo apod.) na soukromé adresy, a proto je zaslání těchto věcí celkem problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu" (adresa zaměstnání, adresa školy apod.), ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem
 • Australští celníci jsou přísní i v posuzování zásilek se vzorky. Od jednoho druhu zboží by měl být v balíku maximálně jeden kus a celní úředníci mohou některé druhy zboží znehodnotit, aby nemohlo být eventuálně později prodáno (např. proděravět oblečení nebo do podrážek bot navrtat díry)
 • Více o celních a devízových podmínkách při vstupu do Kanady je na stránce Ministerstva zahraničných věcí.

Jak putuje balík z ČR do Austrálie?

Přeprava balíku do Austrálie je realizována letecky. Zásilka odesílaná přes FEDEX letí každý večer z Prahy nejdříve do evropského překladiště na letišti v Paríži, přes UPS letí nejdříve do leteckého hubu na letišti u Kolína nad Rýnem. Následně jsou zásilky přepraveni letadly A380- 800F nejdříve do centrálního překladiště FedEx World Service Center v Melbourne Airport, odtud pak letí zásilky do různych koutů Austrálie na konkrétní cílové depo příjemce, ze kterého je pak kurýr doručuje přímo adresátovi.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Austrálie

 1. Balík může mít max. váhu 68 kg, max. délku jedné strany 310 cm.
  Obvod balíku (délka + 2x výška + 2x šířka) může mít max. 330 cm.
 2. Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
  Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.