Balík do Kanady

Balík do Kanady

Posíláte balík do Kanady do Yukonského srubu nebo do domečku v Ivvavik na severu? Pro nás to není žádny problém, doručíme ho tam stejně rychle, jako po Europě. Nebo Vám balík z Kanady dovezeme až do Vašich rukou v České republice
 1. Přeprava zásilek do Kanady je hodně častá a doručení bývá rychlé a bezproblémové. 
 2. Po vytvoření objednávky na našem webu CZ-Balik.cz pošleme kurýra zvoleného přepravce na Vámi zadanou adresu kdekoliv v České republice. Balík mu předáte Vy, sekretářka nebo Váš soused a Vám už zůstane jen on-line sledovat, kde se právě zásilka po cestě k adresátovi právě nachází a kdy přesně tam bude doručena.
 3. Do Kanady umíme poslat standartní balík do váhy 68 kg, paletu do hmotnosti 2 tun, ale taky 2 g urgentní dokument. Aktuální cenu zásilky do Kanady zjistíte z naší kalkulačky na konci stránky. 
 4. Doba předpokládaného dodání do Kanady přes express je 2 – 4 dny, levnější možnost přes economy 4 – 6 dní. Při odeslání balíku do Kanady je důležité, aby bylo na přepravních dokumentech uvedeno telefonní číslo z Kanady, tzn. s místní předvolbou +1 (stejně jako pro USA).

Ceny přepravy do Kanady
 • V Kanadě někdy celníci dělají problémy s přepravou osobních věcí (jako kalhoty, trička, boty apod.) na soukromé adresy. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu", ale při odesílání balíku z osobními věcmi nás raději kontaktujte předem
 • Osvobození od cel při dovozu zboží se vztahuje na věci osobní spotřeby potřebné pro délku pobytu a částky do hodnoty 750,-CAD. Je nutné upozornit na přísné omezení dovozu potravin, zejména ovoce a zeleniny.
 • Aktuální cenu zásilky do Kanady zjistíte z naší kalkulačky níže. Více o celních a devízových podmínkách při vstupu do Kanady je na stránce Ministerstva zahraničných věcí.
 • A víte, na čem zakládáme náš business již od roku 2006? Na tom, že nemusíme být vždy první, a ne všechno je jen o ceně. Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale raději spolupracujeme s těmi nejlepšími za konkurenční cenu přepravy a s nejlepším zákaznickým servisem. Děláme svou práci kvalitně, moderně a ke každé zásilce přistupujeme individuálně. I o tom se dočtete v naších referencích

Jak putuje balík z ČR do Kanady?

Přeprava balíku do Kanady je realizována letecky. Zásilka odesílaná přes FEDEX letí každý večer z Prahy nejdříve do evropského překladiště na letišti v Paríži, přes UPS letí nejdříve do leteckého hubu na letišti u Kolína nad Rýnem. Následně jsou zásilky přepraveni letadly A380- 800F nejdříve do USA centrálního amerického překladiště v Memphis, odtud pak letí zásilka do Vancouver International Airport v Kanadě. Na cílové depo je pak přepravováno kamionem a po vytřídění zásilek je kurýr doručuje příjemci.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Kanady

 1. Balík může mít max. váhu 68 kg, max. délku jedné strany 310 cm.
  Obvod balíku (délka + 2x výška + 2x šířka) může mít max. 330 cm.
 2. Při váze nad 68 kg musí být již na paletě, max. váha zboží na paletě je 1.5 t.
  Pro vyšší váhy nás prosím kontaktuje, nebo speciální zboží nás prosím kontaktujte
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vámi zadané adrese, doma, nebo v práci.
  Ve velkých městech je možné vyzvednutí v ten samí den při objednání přepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásilky od vyzvednutí až po doručení sledujete on-line z našeho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám věří

Jsme česká firma a od roku 2006 jsme získali důvěru více než 82 000 zákazníků. Nemáme hluchý telefon nebo neexistující email. Jsme Cz-balik.cz

Nevyužíváme pochybné a levné přepravce, ale přepravujeme jen s těmi největšími a nejlepšími. Pro nás je nejdůležitější Vaši zásilku doručit příjemci a uděláme pro to vše, co budeme moci. Máme nejlepší zákaznický servis, který Vám poradí v každé situaci a moderní systém objednávání přepravy. Naše práce nás baví, ke každé zásilce přistupujeme individuálně a i proto máme Google hodnocení 4.9 z 5 možných. Aktivně spolupracujeme s více než 850 firmami, evidujeme 76 tis. registrací a denně vyřídíme v průměru 60 mezinárodních přeprav. Více informací o našich začátcích, spolupráci s americkou pobočkou v Georgii a také o hodnocení našich zákazníků se dočtete v našich referencích.
A víte co? Už dost psaní. Zkuste to s námi a přesvědčte se sami.