Balík do Estonska

Balík do Estonska

  • Poslat balík do Estonska je s námi bezproblémové, snadné a rychlé. Estonsko je součástí Evropské unie, zásilky se proto celně neodbavují a tím ani nezdržují celním řízením. 
  • Nejčastěji balíky přepravujeme přes partnera TNT economy, který je cenou nejlevnější a dodáním nejspolehlivější. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce,. Pokud příjemce není k zastižení, je zásilka dalších několik dnů k vyzvednutí na depu přepravce v blízkosti doručovací adresy.

TIP:
Je důležité, aby zadané telefonní číslo příjemce balíku bylo z Estonska, tzn. s místní předvolbou (+372). Na česká či jiná zahraniční telefonní čísla kurýři zpravidla nevolají, a proto tato "drobnost" může ohrozit úspěšné doručení... 

Doba předpokládaného dodání do Estonska přes FEDEX express, UPS express, TNT express nebo DHL je 2-3 dny, levnější možnost přes FEDEX economy, TNT economy nebo GLS pak 3-5 dnů.

A věděli jste o Estonsku že ..

Estonsko je členem Evropské unie a NATO, od roku 2011 platí eurem, je považováno za špičku v digitalizaci společnosti a za zemi s vysokou mírou ekonomické svobody

Spočítejte si cenu přepravy do Estonska:


Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm