Balíky do Hong-Kongu

CZ     do USA      Hong-Kong

Váš balík, nebo dokument můžeme doručit kamkoliv, do Hong-Kongu také.

  1. Do Hong-Kongu je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Nelze přepravit alkohol a netrvanlivé potraviny
  2. Do Hong-Kongu je možné poslat balík bez odvedení cla do hodnoty 400 (Hong Kong a Macao), respektive 800 čínských juanů.  Jakmile balíček přesáhne hodnotu 800, přestává být považován za osobní zásilku a je nutné mít adresu příjemce firmu, doložit comerční fakturu s názvem a cenou zboží, vyplnit EORI číslo a jednotný správní doklad. Výše cla se pohybuje kolem 17 %, v případě knih, magazínů a novin pak 13 %. Na dárky se žádné výjimky nevztahují a naopak se doporučuje balíky tak neoznačovat – zvyšuje to pravděpodobnost, že se balík „ztratí“.
  3. V Hong-Kongu někdy celníci dělají problémy s přepravou osobních věcí (jako kalhoty, trička, boty apod.) na soukromé adresy. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu", ale při odesílání balíku z osobními věcmi nás raději kontaktujte předem. Nekomerční zásilky mezi soukromými osobami mají limit mírně vyšší, ale i tak je nízký.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Hong-Kongu

  1. Doba doručení 2 - 6 prac. dnů dle Vašeho výběru a ceny
  2. Maximální hmotnost zásilky až 1000 kg
  3. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese
  4. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
  5. Sledování zásilky on-line
  6. Možnost objednání i bez registrace

Cenu dopravy, dobu dodání a přepravce si můžete zvolit on-line z naší kalkulačky