Balíky do Hong-Kongu

CZ     do USA      Hong-Kong

Vracíte zboží koupené v Hong-Kongu? Postaráme se o doručení Vašeho balíku příjemci ...
Nebo potřebujete stáhnout Vaši zásilku do ČR? 

Objednat přepravu do Hong-Kongu

Ceník přepravy do Hong-Kongu.pdf


 1. Zásilky do Hong-Kongu doručujeme přes partnery FEDEX, TNT, UPS a DHL. Momentálně vychází nejlevněji přeprava z ČR do USA přes FEDEX Economy s cenou od 653 Kč. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce, pak je zásilka 14 dnů k vyzvednutí na depu přepravce a pak se vrací na na adresu odeslání.
 2. Do Hong-Kongu je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Nelze přepravit alkohol a netrvanlivé potraviny
 3. Do Hong-Kongu je možné poslat balík bez odvedení cla do hodnoty 400 (Hong Kong a Macao), respektive 800 čínských juanů.  Jakmile balíček přesáhne hodnotu 800, přestává být považován za osobní zásilku a je nutné mít adresu příjemce firmu, doložit comerční fakturu s názvem a cenou zboží, vyplnit EORI číslo a jednotný správní doklad. Výše cla se pohybuje kolem 17 %, v případě knih, magazínů a novin pak 13 %. Na dárky se žádné výjimky nevztahují a naopak se doporučuje balíky tak neoznačovat – zvyšuje to pravděpodobnost, že se balík „ztratí“.
 4. V Hong-Kongu někdy celníci dělají problémy s přepravou osobních věcí (jako kalhoty, trička, boty apod.) na soukromé adresy. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu", ale při odesílání balíku z osobními věcmi nás raději kontaktujte předem. Nekomerční zásilky mezi soukromými osobami mají limit mírně vyšší, ale i tak je nízký.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Hong-Kongu

 1. Maximální délka jedné strany 270 cm, obvod (délka+2xšírka+2xvýška) max. 332 cm 
 2. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky 68 Kg
 3. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky na paletě 1000 Kg
 4. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese. Doma, v práci a klidně i u souseda.
 5. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 6. Sledování zásilky on-line
 7. Možnost objednání i bez registrace