Balíky do Japonska

CZ     do Japonska      Japonsko

Zásilku do Japonska doručíme stejně rychle, jak do kterékoliv evropské krajiny ...
A umíme i import letecky, lodí, nebo vlakem.

Objednat přepravu do Japonska

Ceník přepravy do Japonska.pdf


 • Zásilky do Japonska doručujeme přes partnery FEDEX, TNT, UPS a DHL. Momentálně vychází nejlevněji přeprava z ČR do Japonska přes FEDEX Economy s cenou od 653 Kč. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce, pak je zásilka 14 dnů k vyzvednutí na depu přepravce a pak se vrací na na adresu odeslání.
 • Do Japonska lze doručit vše, ale pozor na přepravu osobních věcí (věci jako kalhoty, trička, boty, spodní prádlo apod.) na soukromé adresy a proto je zaslání těchto věcí trochu problém. Dá se to v některých případech obejít zasláním balíku na "firemní adresu" (adresa zaměstnání, adresa školy apod.), ale při odesílání balíku s osobními věcmi nás raději kontaktujte předem.
 • Problémy jsou někdy se zásilkami, které se do Japonska vrací v rámci reklamace nebo na opravu, celní úřady kladou přísné nároky na popis na celní faktuře. Důležitá je u těchto balíků i součinnost příjemce a je běžné, že pokud nejste s odesílatelem na vrácení domluveni, odmítnou celníci zásilku propustit. Japonský celníci jsou poměrně přísní a často je kromě cla a místního DPH vyměřen i další speciální fixní poplatek.
 • Je zakázán dovoz alkoholu a tabáku, potravin, šperků, předmětů ze zlata a stříbra.
 • Vzorky podléhají standardně platbě cla i DPH a případných dalších celních poplatků. V případě, že je uvedeno na celní faktuře „no commercial value“, nemělo by se také žádné clo hradit, ale je velmi pravděpodobné, že zásilka bude podrobena fyzické celní kontrole. Toto osvobození se ale nevztahuje na všechny typy zboží, např. na elektronické součástky a přístroje.

Letecká přeprava zásilek z Česka do Japonska

 1. Maximální délka jedné strany 270 cm, obvod (délka+2xšírka+2xvýška) max. 332 cm 
 2. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky 68 Kg
 3. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky na paletě 1000 Kg
 4. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese. Doma, v práci a klidně i u souseda.
 5. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 6. Sledování zásilky on-line
 7. Možnost objednání i bez registrace