Balík do Švédska

Balík do Švédska

  • Poslat balík do Švédska je s námi bezproblémové, snadné a rychlé. Švédsko je součástí Evropské unie, zásilky se proto celně neodbavují a tím ani nezdržují celním řízením
  • Nejčastěji balíky přepravujeme přes partnera TNT economy, který je cenou nejlevnější a dodáním nejspolehlivější. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. Pokud příjemce není k zastižení, je zásilka dalších několik dnů k vyzvednutí na depu přepravce v blízkosti doručovací adresy.

TIP:
Je důležité, aby zadané telefonní číslo příjemce balíku bylo ze Švédska, tzn. s místní předvolbou (+46). Na česká či jiná zahraniční telefonní čísla kurýři zpravidla nevolají, a proto tato "drobnost" může ohrozit úspěšné doručení... 

Doba předpokládaného dodání do Švédska přes FEDEX express, UPS express, TNT express nebo DHL je 1-2 dny, levnější možnost přes FEDEX economy, TNT economy nebo GLS pak 2-4 dny.

A věděli jste o Švédsku že ...

Švédsko je jedním ze severských států na Skandinávském poloostrově a s rozlohou 449 964 km² je třetí největší zemí Evropské unie s celkovým počtem obyvatel zhruba 10 milionů. Zhruba 85 % populace žije v městských oblastech. Hlavní město Švédska je Stockholm, které je zároveň i největším švédským městem.

Spočítejte si cenu přepravy do Švédska:


Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm