Balík do USA

CZ     do USA      USA

Zasíláme do celého světa, do USA ale nejčastěji ...

 • Naší specializací je přeprava z ČR do USA a z USA do ČR, protože v státě Georgia máme vlastní skladovací prostory, kanceláře a našim klientům můžeme nabídnout více, než jen samotnou přepravu. U nás máte možnost uskladnění Vašich balíků, třídění, kumulaci, kontrolu obsahu, rozeslání balíků Vašim partnerům v USA, případně jiné služby dle domluvy.
 • Zasílání balíku do USA by mělo být bezproblémové a celní odbavení probíhá jednoduše. Při dovozu je bezcelní limit pro dovoz zboží 800 USD (včetně dopravy), ale k zásilce musí být přiložena faktura pro celní účely (např. invoice, doklad z celní deklarace) s popisem dováženého zboží a cenou.
 • Do USA můžete dovést i vzorky, aniž by příjemce hradil clo, ale hodnota by měla být minimální a zboží nesmí být v prodejním balení.
 • Můžou se zasílat i trvanlivé potraviny, pokud je jejich celková hodnota nižší než 200 USD. Při vyšší hodnotě už musí příjemce oznámit zásilku na americký úřad, který hlídá bezpečnost potravin a léků (FDA).
 • Bohužel tam neumíme zaslat alkohol a tabák, netrvanlivé potraviny, dioptrické brýle (jen se speciálním certifikátem), nebo zvířata

Naše sklady v USA, Georgia 300 71 a CZ, Turnov 46 822

sklad US sklad US sklad US sklad CZ  

Můžete se taky kouknout na fotogalerii zasílaného zboží do a z USA fotogalerie

Letecká přeprava zásilek z Česka do USA

 1. Doba doručení 2 - 3 prac. dny dle Vašeho výběru přepravce
 2. Maximální hmotnost zásilky až 1000 kg
 3. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese
 4. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 5. Sledování zásilky on-line
 6. Možnost objednání i bez registrace

Cenu dopravy, dobu dodání a přepravce si můžete zvolit on-line z naší kalkulačky