Balík do USA

CZ     do USA     USA

Zasíláme do celého světa, do USA a z USA ale nejčastěji.
A ptáte se proč?
Protože v státě Georgia máme vlastní warehouse (skladovací prostory a kanceláře) a našim klientům můžeme nabídnout více, než jen samotnou přepravu do USA, nebo z USA. U nás máte dle domluvy možnost uskladnění Vašich balíků, třídění, kumulaci, kontrolu obsahu, zaslání fotek balíků, rozeslání balíků Vašim partnerům v USA, případně jiné služby dle vzájení domluvy. Nebojte se zeptat, umíme i nemožné.

Objednat přepravu do USA

Ceník přepravy do USA.pdf


 • Zásilky do USA doručujeme přes partnery FEDEX, TNT, UPS a DHL a ceny začínají již od 498 Kč s dodáním do 2-4 dnů příjemci do USA. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce, pak je zásilka 14 dnů k vyzvednutí na depu přepravce a pak se vrací na na adresu odeslání.
 • Zasílání balíku do USA by mělo být bezproblémové a celní odbavení probíhá jednoduše. Při dovozu je bezcelní limit pro dovoz zboží 800 USD (včetně dopravy), ale k zásilce musí být přiložena faktura pro celní účely (např. invoice, doklad z celní deklarace) s popisem dováženého zboží a cenou.
 • Do USA můžete přepravit i vzorky, aniž by příjemce hradil clo, ale hodnota by měla být minimální a zboží nesmí být v prodejním balení. Můžou se zasílat i trvanlivé potraviny, pokud je jejich celková hodnota nižší než 200 USD. Při vyšší hodnotě už musí příjemce oznámit zásilku na americký úřad, který hlídá bezpečnost potravin a léků (FDA). Bohužel tam neumíme poslat alkohol a tabák, netrvanlivé potraviny, dioptrické brýle (jen se speciálním certifikátem), nebo zvířata.
 • Tuto naši službu můžete také využít i v případě, pokud se chystáte cestovat v USA po vlastní ose na delší dobu a potřebujete do Spojených států přepravit své osobní věci, sportovné vybavení a pod.

Letecká přeprava zásilek z Česka do USA

 1. Maximální délka jedné strany 310 cm, obvod (délka + 2x šírka + 2x výška) max. 330 cm 
 2. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky 70 Kg
 3. Maximální hmotnost jednoho kusu zásilky na paletě 1000 Kg
 4. Zásilku si vyzvedneme na Vaší adrese. Doma, v práci a klidně i u souseda.
 5. Doručení balíku příjemci vždy do vlastních rukou
 6. Sledování zásilky on-line
 7. Možnost objednání i bez registrace
 8. Z USA Vám můžeme poslat naším kontejnerem, auto, motorku, nebo letadlo. Pro více info nás kontaktujte prosím emailem, nebo telefonicky