Proč přepravovat zásilky s námi?

Jsme sehraný tým a od roku 2006 jsme získali důvěru více jak 82 000 zákazníků po celém světě.
Víme, že důvěra je základ vztahu, a proto naši službu stavíme na těchto zásadách:
  • Jsme spolehliví ...
    Svou zásilku nám od roku 2006 svěřilo více než 82 000 klientů. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími přepravci a nevyužíváme pochybné a záměrně levné přepravce. Našim zákazníkům poskytujeme služby expresní nebo ekonomické přepravy, umíme zásilky importovat ze světa zpátky do České republiky nebo přepravit velkou a těžkou paletu.
  • Jsme česká firma ...
    Nemáme žádné účty v zahraničí, hluchý telefon nebo neexistující email. Nehrajeme si na největšího zprostředkovatele přepravy a nepíšeme si sami recenze. Jsme solidní mladá firma, která dělá svoji práci s chutí a naše práce nás opravdu baví. Objednání přepravy je u nás intuitivní, jednoduché a vše probíhá online.
  • Přepravě rozumíme ...
    Náš nový systém výpočtu ceny přepravy je schopný do několika sekund vyhodnotit dle zadaných informací, zda se jedná o balík, dokument, o nadrozměrnou zásilku nebo o paletu, a nabídne Vám nejvhodnějšího přepravce právě k této konkrétní zásilce.

Do Austrálie, USA, Kanady, Číny a Austrálie to umíme opravdu nejlevněji pro váhy 0,5 kg až 3.000 kg a služby nabízíme jak pro firmy, tak i soukromě. A není to jen fráze do větru, ceny jsou nastaveny velmi nízko a pro všechny z Vás jsou stejné.

Posíláme do 220 zemí světa a kam nejčastěji?