Importní zásilky ze světa do ČR

Spolupracujeme s velkým množstvím světových dopravců, díky nimž zprostředkováváme přepravu z celého světa do ČR za zvýhodněné ceny. Vaši zásilku vyzvedneme na libovolné adrese v zahraničí a doručíme do rukou příjemce letecky nebo pozemní přepravou.

S kým spolupracujeme?
Vyberte si z několika služeb doručení, které jsou dostupné pro firmy i soukromé zákazníky a odeslat vaši zásilku prostřednictvím UPS, TNT, DPD a dalších dopravců.

U nich pak následně buď zvolte Expres, pokud je pro vás důležitá rychlost doručení. Hledáte-li spíše výhodnou cenu, vyberte si službu Economy nebo Standard.

Jak objednat zásilku ze zahraničí?
Po zadání váhy a rozměrů balíku si jednoduše sami zvolíte z nabízených variant doručení. Využijte pro to náš online kalkulátor. Poté vyplníte formulář, uhradíte poštovné a váš balíček může být ještě ten samý den vyzvednut kurýrem. Každou importní zásilku směřující ze zahraničí do České republiky sledujte pomocí čísla zásilky a mějte tak přehled o jejím průběhu doručení.

CLO
Země EU: V případě importu ze zemí EU zásilky nepodléhají celnímu řízení. Země mimo EU: Zásilky z mimoevropských zemí celnímu řízení podléhají. V tomto případě vás může daný dopravce při celním řízení zastoupit. Výjimku tvoří expresní dopis, který se proclívat nemusí. Případné clo a DPH pak hradí příjemce zásilky v České republice spolu s poplatkem 700 Kč za zprostředkování proclení.

S námi odešlete váš balík do zahraničí ještě dnes za nejvýhodnější cenové podmínky!
Potřebujete poradit? Kontaktujte náš zákaznický servis.