A pak začal CZ-balik.cz

Protože jsme začali využívat více přepravců a časem získali i velmi dobré slevy z cen přepravy, začali jsme více využívat jejich služby i pro přepravu z Česka a Slovenska do světa. Byl proto vytvořen náš web CZ-Balik.cz, který zprostředkovává právě tyto přepravy po světě. Objednáním u nás získáte servis, počínaje vyzvednutím zásilky na Vámi zadané adrese, výběrem přepravce dle Vašich preferencí, volbu zvýšené odpovědnosti, možnosti odeslat zásilku až v domluvený den a samozřejmě on-line sledování pohybu zásilky. A právě díky velkému množství odeslaných zásilek víme, jak můžete ušetřit.

Obě naše přepravní společnosti CZ-Balik.cz a USA-Balik.cz mají více než 80.000 uživatelů a více než 7.500 referencí na naše služby. Zasíláme do celého světa. Do USA, Kanady, Číny a Austrálie ale nejčastěji. Proto máme do těchto destinací také nejlepší ceny přepravy. O tom Vás rádi přesvědčíme v naší kalkulačce.

V USA v Norcross ve státě Georgia máme vlastní sklad, kde v případě potřeby můžeme uskladnit Vaše zboží, případně ho distribuovat koncovým zákazníkům. U nás není nic nemožné a vše se dá s námi určitě domluvit. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit a my Vám ukážeme, jak snadné to je.