Kdo jsme?

CZ-Balik.cz patří pod křídla naší společnosti STAJA s.r.o., která se specializuje na mezinárodní logistiku a přepravu balíků již od roku 2006. V tomto roce jsme začali s přepravou balíků z našeho skladu v Georgii v USA na adresy příjemců v ČR a SR. Náš první web jsme pojmenovali CZ-Ebay.cz (dnes již přejmenováno na USA-Balik.cz). Ten do dnešního dne zabezpečuje mimo přepravy balíků i zprostředkování nákupů z amerických obchodů jako je např. AMAZON, KOHLS, WALMART, APPLE, OLD NAVY nebo GAP, dražíme na aukci EBAY a nabízíme také vlastní americkou adresu v našem skladu potřebnou při nákupech v USA.

Díky dlouholeté praxi a objemu přepravovaných zásilek Vám můžeme nabídnout zprostředkování přepravy téměř čehokoliv. Ať už potřebujete přepravit sklo, elektroniku, případně jiné zboží náchylné k rozbití, motorku, traktor, vozidlo nebo motor s převodovkou na paletě, ničeho se nebojíme a vždy najdeme vhodné řešení právě pro danou zakázku přepravy.

Naše přepravní a logistické služby, asistované nákupy v USA a dovoz aut z USA Vám nabízíme na třech našich webech a to USA-balik.cz, USA-auto.cz a CZ-Balik.cz.