Dovoz vozidel z USA

Dovoz vozidel z USA

Nejlepší servis je ten, kde se kromě výběru vozidla nemusíte starat o nic víc a všechno kolem vyřídí profesionální firma. My to víme a proto Vám nabízíme službu nákupu a dovozu vozidla, kde kromě výběru auta již nebudete muset udělat vůbec nic. Naše ceny jsou bez skrytých poplatků, žádné dodatky malým písmem nebo příplatky za vymyšlené služby u nás nenajdete. Zkuste to s námi tak, jak již několik tisíc kupujících od roku 2006 před Vámi a my Vám dokážeme, že auto z USA se dá pohodlně koupit i z pohodlí Vašeho domova.

Jestli stále váháte a nevíte, jestli se Vám to finančně vyplatí, jak se to zvládne a co to všechno obnáší, nebojte se a napište nám. Případně můžete zavolat na naše české, nebo americké číslo a ptát se na vše, co Vás jen napadne. Pro inspiraci se můžete také kouknout, jak dovoz vozidel z USA probíhá.

Máte více otázek, nebo nevíte kde začít? Jednoduše nás kontaktujte a jestli budeme jen trochu vědět, pomůžeme Vám.

Naše fotogalerie dovozu vozidel z USA

 • Máte v USA auto a potřebujete ho dostat do Česka?
  Dovezeme Vám ho.
  Napíšete nám adresu kde přesně v USA je, telefon na někoho, kdo nám auto předá a o vše se již postaráme my.
 • Hledáte v USA konkrétní auto, ale nevíte ho najít?
  Najdeme Vám ho.
  Jestli budeme vědět co hledáte, najdeme ho pro Vás ať už je na Aljašce, nebo v Texasu.
 • Chcete koupit v USA bourané, levné auto?
  Vydražíme Vám ho.
  Napište nám jaké vozidlo hledáte a my Vám pošleme aktuální nabídku vozidel k dražbě i s odhadní cenou včetně dovozu. Vozidlo pak za Vás vydražíme, uhradíme, dopravíme ho na náš USA sklad v Georgii, pak naším kontejnerem do ČR a vyřídíme celní řízení.