Jak poslat balík?

Balík zabalte (více jak zabalit balík), změřte velikost a skutečnou váhu balíku (více o povolených rozměrech). Na našem webu cz-balik.cz zadejte do naší kalkulačky naměřenou váhu a rozměry. Dle těchto informací Vám systém nabídne možné přepravce, dobu dodání a cenu přepravy.

Vyberte si přepravce dle nabídky, který Vám nejvíce vyhovuje. V dalším kroku doplníte informace kde budeme zásilku vyzvedávat a kam doručovat. Důležitý je telefon na příjemce ve tvaru čísla v dané zemi, na které pak kurýr v některých případech volá.

Vyplníte, kdy si můžeme zásilku vyzvednout, zda ji chcete pojistit, případně si nahráte vlastní fakturu pro celní účely. Jestli fakturu pro celní řízení žádnou nemáte, zdarma Vám ji vytvoříme dle vámi zadaných informací.

Zvolíte, jestli chcete objednávku uhradit ihned nebo později. Dle toho Vám systém nabídne přímo uhrazení přes platební portál PayU, nebo vypíše informace o našich účtech a dalších možnostech platby. Veškeré informace se Vám také odešlou na Váš email.

Na obyčejný papír A4 si vytisknete přepravní štítky z našeho emailu a ve Vámi zvoleném dni vyzvednutí čekáte na kurýra přepravce. Nic nikam nelepíte, nikam nevoláte, pouze mu to předáte. Ve velkých městech je možné objednat vyzvednutí na stejný den při přijetí objednávky do cca 11 hodiny.

Jestli si s něčím nevíte rady, volejte nebo pište. Jsme tu pro Vás denně 8 - 16 hod na telefonu nebo 8 - 20 hod na e-mailu

Email: Info@Cz-Balik.cz
Telefon: + 420 739 032 224, +420 605 586 451